ספה

ספה

 בדיוק כמו כל מוצר בימינו אנו, אף כשדנים על ספה האפשרויות הן רבות, היצרנים הם רבים, והבחירה נעשית קשה מיום ליום. אפילו אם חשבתם לרגע שאתם יודעים בדיוק מה שאתם רוצים, השיטוט ברשת האינטרנט וההליכה הפיסית לחנויות המקומית תגלה לכם כי יש הרבה דברים אחרים, שיותר מוצאים חן בעינכם, והבלבול שלכם רק ילך ויעמיק. על מנת שלא להתאכזב ושלא להתחרט אחר כך, תעשו מחקר מקדים. תבינו בדיוק מה אתם מחפשים. תבררו מה הסגנון והטעם האישי שלכם. והכי חשוב – אל תתפשרו.

ספה בוחרים לפי הסגנון השולט בבית

בחירה נכונה של ספה תהיה כזאת שהסגנון שלכם ישלים את מה שקיים כבר בנכס שלכם. לא כולם יודעים מלכתחילה מה הסגנון של הספות שמועדף עליהם, לכן חשוב להיות קשובים לתחושות הפנימיות שלכם. להבין איזה סגנון של "ספות" עושה לכם את זה, ולמה אתם הכי מתחברים. במידה ואתם אוהבים את הסגנון המודרני, השקיעו בספה עם צבעים בעלי נוכחות וכמובן עם קווים נקיים. במידה והסגנון השולט בדירה שלכם הוא בסינרגיה עם סגנון אקלקטי בעיצוב ובצע, כי אז כדאי לכם לרכוש ספות שמשולבים בהם כמה סגנונות. ואנו מתכוונים לספות יותר מודרניות, שמביעות את מיטב המסורת,, או ספות וינטז' מרופדות עם בדים ססגוניים, וכיוצא בזאת. במידה ואתם יותר שמרניים, כדאי לבחור בספות עם מבנה קלאסי מבדים עמידים וניטרליים, שיחזיקו מעמד לטווח הארוך. שישתלבו נהדר ביחד עם כל מיני צבעים נועזים או לחלופין עם חלקים שמהווה השלמה מושלמת זה לזה. יש לומר, כי מומלץ לבחור בספות שמתכתבות בהצלחה עם הסגנון ששולט בבית שלכם, ובמקביל שיבטאו את מי שאתם באמת.

החלטה מושכלת של ספה מתכתבת עם גודל הסלון

על מנת להחליט באופן מושכל על ספה, יש להתכתב היטב עם הגודל של הסלון בבית שלכם. עליכם להבין בדיוק, מבעוד מועד, איזה פונקציה אתם רוצים שהספות ישרתו בסלון הביתי שלכם. הווה אומר – האם הנכם מעוניינים בשולחנות קפה, או שמא להוסיף לסלון ספה אחת בלבד, עם כמה כורסאות או עם כמה כיסאות שונים. יש חשיבות לצורה של הספה, כמו גם לצבעים ששולטים בה. החשיבות האמתית היא שהם יתמזגו עם הסלון שלכם בהרמוניה מוחלטת. במידה ואתם מעוניינים שהספות יתפקדו בתור המרכז של הסלון, עליכם לתור אחרי הספות היותר עגולות. ספות אשר תופסות פחות מקום, אבל בד בבד מספקות המון מקומות ישיבה. מן הצד השני, במידה והסלון בביתכם קטן למדי, יתכן שתצטרכו ספות הרבה יותר קטנות. לא משנה מה גודל הסלון שלכם, כך או כך הספות תמיד בקדמה. הן בעצם אמורות "לגנוב את כל ההצגה". בשל כך משמעותי הבחירה של ספות פרקטיות, אבל לא רק. כי אם ספות עם עיצוב ואמירה חזקים, שישלימו את כל המקום.